DF9B-11P-1V(32)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF9B-11P-1V(32) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DF9B-11P-1V(32) |
|---|---|
| Proizvajalec | Hirose Electric Co Ltd |
| Opis | CONN HEADER 11POS 1MM SMD TIN |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | DF9B-11P-1V(32) | Proizvajalec | Hirose Electric Co Ltd |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN HEADER 11POS 1MM SMD TIN | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Serija | DF9 |
| RoHS Status | Tape & Reel (TR) | Druga imena | H10381TR |
| Število vrstic | 2 | Število pozicij | 11 |
| Število vodnikov | 0.039" (1.00mm) | Tip montaže | Surface Mount |
| Številka izdelka proizvajalca | DF9B-11P-1V(32) | Dolžina - objava (parjenje) | 4.3mm |
| Višina nad ploščo | 0.130" (3.30mm) | Lastnosti | Solder Retention |
| Razširjen opis | 11 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin | Opis | CONN HEADER 11POS 1MM SMD TIN |