DF9B-13S-1V(69)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DF9B-13S-1V(69) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela DF9B-13S-1V(69)
Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela DF9B-13S-1V(69) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Serija DF9
RoHS Status Tape & Reel (TR) Druga imena 540-0127-1-69
Število vrstic 2 Število pozicij 13
Število vodnikov 0.039" (1.00mm) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Številka izdelka proizvajalca DF9B-13S-1V(69) Dolžina - objava (parjenje) 4.3mm
Višina nad ploščo 0.130" (3.30mm) Lastnosti Solder Retention
Razširjen opis 13 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Opis CONN RECEPT 13POS 1MM SMD GOLD