DX30M-68-CV2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DX30M-68-CV2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DX30M-68-CV2 |
|---|---|
| Proizvajalec | Hirose |
| Opis | IDC CONN 68POS PLUG |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 30 pcs | 50 pcs | |
Product parameter
| številka dela | DX30M-68-CV2 | Proizvajalec | Hirose |
|---|---|---|---|
| Opis | IDC CONN 68POS PLUG | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 6335 pcs | Podatkovni list | DX Series |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Serija | * |
| Druga imena | DX30M-68-CV2-ND H123235 |
Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| natančen opis | Position Connector |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
DX30M-68-CV(10) - Proizvajalci:
Hirose - Opis:
BACKSHELL PLASTIC 68 POS BEIGE - Na zalogi:
- del #:
DX30M-50-CV(10) - Proizvajalci:
Hirose - Opis:
BACKSHELL PLASTIC 50 POS BEIGE - Na zalogi:
DX30M-36-CV(10) - Proizvajalci:
BACKSHELL PLASTIC 36 POS BEIGE - Na zalogi:
DX30M-36-CV(13) - Proizvajalci:
DX30M-68-CV - Proizvajalci:
DX30M-50-CV(13) - Proizvajalci: