DX31-100P(50)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi DX31-100P(50) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | DX31-100P(50) |
|---|---|
| Proizvajalec | Hirose |
| Opis | CONN PLUG 100POS |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | DX31-100P(50) | Proizvajalec | Hirose |
|---|---|---|---|
| Opis | CONN PLUG 100POS | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 5246 pcs | Podatkovni list | DX Series |
| Kategorija | Priključki, Interconnects | Serija | * |
| Druga imena | 230-0021-9-50 | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) |
| natančen opis | Position Connector |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
DX30M-50-CV(13) - Proizvajalci:
Hirose - Opis:
BACKSHELL PLASTIC 50 POS BEIGE - Na zalogi:
- del #:
DX30M-68-CV(10) - Proizvajalci:
Hirose - Opis:
BACKSHELL PLASTIC 68 POS BEIGE - Na zalogi:
DX30M-68-CV - Proizvajalci:
DX30M-50-CV(10) - Proizvajalci: