EX80-100S(30)
EX80-100S(30)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EX80-100S(30) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EX80-100S(30)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 100POS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs60 pcs120 pcs
Product parameter
številka dela EX80-100S(30) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG 100POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23109 pcs Podatkovni list EX80 Series Datasheet
Kategorija Priključki, Interconnects Serija EX80
Višina tona 0.024" (0.60mm) Pakiranje Tray
Druga imena 232-0592-2-30
EX80-100S(30)-ND
H125740
Število vrstic 2
Število pozicij 100 Tip montaže Surface Mount
Mated Stacking Heights - Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.142" (3.60mm)
Lastnosti Board Guide natančen opis 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold