EX80-100S(50)
EX80-100S(50)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi EX80-100S(50) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela EX80-100S(50)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 100POS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela EX80-100S(50) Proizvajalec Hirose
Opis CONN RECEPT 100POS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10838 pcs Podatkovni list EX80 Series
Kategorija Priključki, Interconnects Serija EX80
Višina tona 0.024" (0.60mm) Pakiranje Tray