Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > RM24TP-31P(71)
RM24TP-31P(71)
RM24TP-31P(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RM24TP-31P(71) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RM24TP-31P(71)
Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG MALE 31POS SOLDER CUP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RM24TP-31P(71) Proizvajalec Hirose
Opis CONN PLUG MALE 31POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4455 pcs Podatkovni list RM Series
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating 500VAC
Prekinitev - Ščitenje -
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 24
Shell material - Shell Finish -
Serija RM Pakiranje Bulk
Druga imena H124420
RM24TP-31P(71)-ND
Usmerjenost Keyed
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število pozicij 31
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Montažna funkcija -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vstavi material -
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Threaded natančen opis 31 Position Circular Connector Plug, Male Pins Silver
Trenutna ocena 5A Kontaktni material -