Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > RM24WTP-31P(71)
RM24WTP-31P(71)
RM24WTP-31P(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RM24WTP-31P(71) z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RM24WTP-31P(71)
Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN PLUG 31POS INLINE PIN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela RM24WTP-31P(71) Proizvajalec Hirose Electric Co Ltd
Opis CONN PLUG 31POS INLINE PIN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3449 pcs Podatkovni list RM-W Series
Kategorija Priključki, Interconnects Napetost - ocenjena 500VAC, 700VDC