Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > RR3B-ULAC120V
RR3B-ULAC120V
RR3B-ULAC120V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RR3B-ULAC120V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RR3B-ULAC120V
Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela RR3B-ULAC120V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7053 pcs Podatkovni list RR Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 96 VAC
Izklop napetosti (min) 36 VAC Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max Serija RR
Čas izdaje 25ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 1885-1109
delovna temperatura -25°C ~ 40°C Čas delovanja 25ms
Tip montaže Socketable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Neon Indicator
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 120VAC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 120VAC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 2.1 kOhms Moč tuljave -
Tok tekočine 20.5mA