Domov > Izdelki > Relays > Releji, več kot 2 ojačevalci > RR3B-ULDC110V
RR3B-ULDC110V
RR3B-ULDC110V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RR3B-ULDC110V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RR3B-ULDC110V
Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V
Product parameter
številka dela RR3B-ULDC110V Proizvajalec IDEC
Opis RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 110V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7686 pcs Podatkovni list RR Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 88 VDC
Izklop napetosti (min) 11 VDC Sklop zaključka Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Preklopna napetost 240VAC, 30VDC - Max Serija RR
Čas izdaje 25ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Bulk Druga imena 1885-1658
delovna temperatura -25°C ~ 40°C Čas delovanja 25ms
Tip montaže Socketable Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Neon Indicator
natančen opis General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 110VDC Coil Socketable Ocena stika (trenutna) 10A
Kontaktni material Silver (Ag) Kontaktni obrazec 3PDT (3 Form C)
Napetost tuljave 110VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 8.46 kOhms Moč tuljave -
Tok tekočine 13.0mA