Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 4HF200000Z4AACUGI8
4HF200000Z4AACUGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4HF200000Z4AACUGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4HF200000Z4AACUGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela 4HF200000Z4AACUGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4480 pcs Podatkovni list
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija 4HF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS Druga imena IDT4HF200000Z4AACUGI8
IDT4HF200000Z4AACUGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 200MHz
natančen opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -