Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > 4HF200000Z4AACXGI8
4HF200000Z4AACXGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 4HF200000Z4AACXGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 4HF200000Z4AACXGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 4HF200000Z4AACXGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5616 pcs Podatkovni list
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija 4HF Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 6-SMD, No Lead
Izhod LVDS Druga imena IDT4HF200000Z4AACXGI8
IDT4HF200000Z4AACXGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm) Funkcija Enable/Disable
Stabilnost frekvence ±50ppm Pogostost 200MHz
natančen opis 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tok - Supply (Max) -