Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 70T3719MS133BBG
70T3719MS133BBG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70T3719MS133BBG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70T3719MS133BBG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 324PBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 492 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela 70T3719MS133BBG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 324PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 492 pcs Podatkovni list IDT70T3719/99M
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 2.6 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 324-PBGA (19x19) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 324-BGA
Druga imena IDT70T3719MS133BBG
IDT70T3719MS133BBG-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 18Mb (256K x 72)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 18Mb (256K x 72) Parallel 133MHz 4.2ns 324-PBGA (19x19) Frekvenca ure 133MHz