Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 70T3599S133DR
70T3599S133DR
70T3599S133DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70T3599S133DR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70T3599S133DR
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 208PQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5989 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 70T3599S133DR Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5989 pcs Podatkovni list IDT70T3519/99/89SIDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 2.6 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 208-PQFP (28x28) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 208-BFQFP
Druga imena IDT70T3599S133DR
IDT70T3599S133DR-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28)