Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 70T3589S200BC8
70T3589S200BC8
70T3589S200BC8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70T3589S200BC8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70T3589S200BC8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 1217 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 70T3589S200BC8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 1217 pcs Podatkovni list IDT70T3519/99/89SIDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 2.6 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 256-CABGA (17x17) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 256-LBGA
Druga imena IDT70T3589S200BC8
IDT70T3589S200BC8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 2Mb (64K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 200MHz 3.4ns 256-CABGA (17x17) Frekvenca ure 200MHz