Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 70T3599S133BC
70T3599S133BC
70T3599S133BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 70T3599S133BC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 70T3599S133BC
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 256CABGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 824 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
12 pcs
Product parameter
številka dela 70T3599S133BC Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 824 pcs Podatkovni list IDT70T3519/99/89SIDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 2.6 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 256-CABGA (17x17) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 256-LBGA
Druga imena IDT70T3599S133BC
IDT70T3599S133BC-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Frekvenca ure 133MHz