Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V3556SA100BG
71V3556SA100BG
71V3556SA100BG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V3556SA100BG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V3556SA100BG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 13521 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
168 pcs
Product parameter
številka dela 71V3556SA100BG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 13521 pcs Podatkovni list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V3556SA100BG
IDT71V3556SA100BG-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 100MHz