Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V3556SA100BQG
71V3556SA100BQG
71V3556SA100BQG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V3556SA100BQG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V3556SA100BQG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
(v ameriških dolarjih)
136 pcs
Product parameter
številka dela 71V3556SA100BQG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16379 pcs Podatkovni list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 165-TBGA
Druga imena IDT71V3556SA100BQG
IDT71V3556SA100BQG-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 100MHz 5ns 165-CABGA (13x15) Frekvenca ure 100MHz