Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V3556SA133BGG8
71V3556SA133BGG8
71V3556SA133BGG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V3556SA133BGG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V3556SA133BGG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 71V3556SA133BGG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14869 pcs Podatkovni list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V3556SA133BGG8
IDT71V3556SA133BGG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 133MHz