Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V3556SA133BQ8
71V3556SA133BQ8
71V3556SA133BQ8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V3556SA133BQ8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V3556SA133BQ8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 17607 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 71V3556SA133BQ8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 17607 pcs Podatkovni list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 165-TBGA
Druga imena IDT71V3556SA133BQ8
IDT71V3556SA133BQ8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 165-CABGA (13x15) Frekvenca ure 133MHz