Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V3556SA133BQG
71V3556SA133BQG
71V3556SA133BQG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V3556SA133BQG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V3556SA133BQG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
(v ameriških dolarjih)
136 pcs
Product parameter
številka dela 71V3556SA133BQG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14917 pcs Podatkovni list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 165-TBGA
Druga imena IDT71V3556SA133BQG
IDT71V3556SA133BQG-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 165-CABGA (13x15) Frekvenca ure 133MHz