Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V35761SA166BGG8
71V35761SA166BGG8
71V35761SA166BGG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V35761SA166BGG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V35761SA166BGG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 71V35761SA166BGG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17084 pcs Podatkovni list IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V35761SA166BGG8
IDT71V35761SA166BGG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 166MHz