Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V35761SA166BQGI8
71V35761SA166BQGI8
71V35761SA166BQGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V35761SA166BQGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V35761SA166BQGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 71V35761SA166BQGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14242 pcs Podatkovni list IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 165-TBGA
Druga imena IDT71V35761SA166BQGI8
IDT71V35761SA166BQGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 165-CABGA (13x15) Frekvenca ure 166MHz