Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V35761SA183BGI8
71V35761SA183BGI8
71V35761SA183BGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V35761SA183BGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V35761SA183BGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 16512 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 71V35761SA183BGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 16512 pcs Podatkovni list IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V35761SA183BGI8
IDT71V35761SA183BGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 183MHz 3.3ns 119-PBGA (14x22) Frekvenca ure 183MHz