Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V35761SA200BGI8
71V35761SA200BGI8
71V35761SA200BGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V35761SA200BGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V35761SA200BGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 119PBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5339 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 71V35761SA200BGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5339 pcs Podatkovni list IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 119-BGA
Druga imena IDT71V35761SA200BGI8
IDT71V35761SA200BGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 3.1ns 119-PBGA (14x22)