Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > 71V35761SA200BQGI
71V35761SA200BQGI
71V35761SA200BQGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 71V35761SA200BQGI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 71V35761SA200BQGI
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 71V35761SA200BQGI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 165CABGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5902 pcs Podatkovni list IDT71V35761(S,SA)IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 165-TBGA
Druga imena IDT71V35761SA200BQGI
IDT71V35761SA200BQGI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 200MHz 3.1ns 165-CABGA (13x15)