Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V05L25J8
72V05L25J8
72V05L25J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V05L25J8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V05L25J8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5336 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72V05L25J8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5336 pcs Podatkovni list IDT72V01-06IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 32-PLCC (14x11.46) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave No
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-LCC (J-Lead)
Druga imena IDT72V05L25J8
IDT72V05L25J8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost pomnilnika 72K (8K x 9) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkcija Asynchronous Podpora FWFT No
Vrsta razširitve Depth, Width Hitrost prenosa podatkov 28.5MHz
Tok - Supply (Max) 75mA Bus Directional Uni-Directional