Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V05L25JI
72V05L25JI
72V05L25JI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V05L25JI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V05L25JI
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6396 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela 72V05L25JI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 6396 pcs Podatkovni list IDT72V01-06IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 32-PLCC (14x11.46) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave No
Pakiranje Tube Paket / primer 32-LCC (J-Lead)
Druga imena 72V05L25JI-ND
IDT72V05L25JI
IDT72V05L25JI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 72K (8K x 9) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Funkcija Asynchronous Podpora FWFT No
Vrsta razširitve Depth, Width Hitrost prenosa podatkov 28.5MHz
Tok - Supply (Max) 75mA Bus Directional Uni-Directional