Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V3631L15PFG8
72V3631L15PFG8
72V3631L15PFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V3631L15PFG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V3631L15PFG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 512X36 15NS 120TQFP
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela 72V3631L15PFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 512X36 15NS 120TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3202 pcs Podatkovni list IDT72V3631, 41
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 120-TQFP (14x14) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 120-LQFP
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Velikost pomnilnika 18K (512 x 36)
Funkcija Synchronous Podpora FWFT Yes
Vrsta razširitve Depth, Width Hitrost prenosa podatkov 66.7MHz