Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V3632L10PQF
72V3632L10PQF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V3632L10PQF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V3632L10PQF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC BIFIFO 512X36X2 10NS 132QFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5818 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72V3632L10PQF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5818 pcs Podatkovni list IDT72V3622/32/42
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.15V ~ 3.45V
Paket naprave za dobavitelja 132-PQFP (24.13x24.13) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tray Paket / primer 132-BQFP Bumpered
Druga imena IDT72V3632L10PQF
IDT72V3632L10PQF-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Synchronous Podpora FWFT Yes
Vrsta razširitve Width Hitrost prenosa podatkov 100MHz
Tok - Supply (Max) 400mA Bus Directional Bi-Directional