Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V845L15PFGI8
72V845L15PFGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V845L15PFGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V845L15PFGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 72V845L15PFGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 4096X18 128QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3250 pcs Podatkovni list IDT72V8x5
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 128-TQFP (14x20) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 128-LQFP
Druga imena IDT72V845L15PFGI8
IDT72V845L15PFGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 144K (4K x 18 x 2) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
Podpora FWFT Yes Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 66.7MHz Tok - Supply (Max) 60mA