Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V84L15PAG8
72V84L15PAG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V84L15PAG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V84L15PAG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela 72V84L15PAG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO ASYNCH 2048X18 56TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6569 pcs Podatkovni list IDT72V81-85IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 56-TSSOP Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave No
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Druga imena IDT72V84L15PAG8
IDT72V84L15PAG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost pomnilnika 72K (4K x 9 x 2) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Asynchronous
Podpora FWFT No Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 40MHz Tok - Supply (Max) 100mA