Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V851L10TFG
72V851L10TFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V851L10TFG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V851L10TFG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO 8192X9 DUAL SYNC 64TQFP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72V851L10TFG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO 8192X9 DUAL SYNC 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4658 pcs Podatkovni list IDT72V8x1
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tray Paket / primer 64-LQFP
Druga imena IDT72V851L10TFG
IDT72V851L10TFG-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 144K (8K x 9 x 2) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkcija Synchronous Podpora FWFT No
Vrsta razširitve Depth, Width Hitrost prenosa podatkov 100MHz
Tok - Supply (Max) 40mA Bus Directional Bi-Directional