MC88915EI55R2
MC88915EI55R2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MC88915EI55R2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MC88915EI55R2
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MC88915EI55R2 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4840 pcs Podatkovni list MC88915
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V
Tip PLL Clock Driver Paket naprave za dobavitelja 28-PLCC (11.5x11.5)
Serija - Razmerje - Vhod: Izhod 2:8
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-LCC (J-Lead)
PLL Yes with Bypass Izhod CMOS, TTL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos TTL
Frekvenca - maks 55MHz Razdelilnik / množitelj Yes/Yes