MC88915EI70
MC88915EI70
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MC88915EI70 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MC88915EI70
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MC88915EI70 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC PLL CLOCK DRIVER 28-PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5584 pcs Podatkovni list MC88915
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V
Tip PLL Clock Driver Paket naprave za dobavitelja 28-PLCC (11.5x11.5)
Serija - Razmerje - Vhod: Izhod 2:8
Pakiranje Tube Paket / primer 28-LCC (J-Lead)
PLL Yes with Bypass Izhod CMOS, TTL
Druga imena MC88915EI70IDT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Vnos TTL Frekvenca - maks 70MHz