Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLH73V020.000000I
XLH73V020.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLH73V020.000000I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLH73V020.000000I
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC VCXO 20.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela XLH73V020.000000I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC VCXO 20.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 52770 pcs Podatkovni list XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)