Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLH73V024.576000I
XLH73V024.576000I
XLH73V024.576000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLH73V024.576000I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLH73V024.576000I
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC VCXO 24.576MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela XLH73V024.576000I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC VCXO 24.576MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 64163 pcs Podatkovni list XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)