Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLL536161.132812I
XLL536161.132812I
XLL536161.132812I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLL536161.132812I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLL536161.132812I
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 161.132812MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela XLL536161.132812I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 161.132812MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5749 pcs Podatkovni list FXO-LC53 SeriesXL,U,A,B Family Brief
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)