Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLL536161.132813I
XLL536161.132813I
XLL536161.132813I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLL536161.132813I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLL536161.132813I
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 161.132813MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela XLL536161.132813I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 161.132813MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5614 pcs Podatkovni list FXO-LC53 SeriesXL,U,A,B Family Brief
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm)