IXFN110N85X
IXFN110N85X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXFN110N85X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXFN110N85X
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 850V 110A SOT227B
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela IXFN110N85X Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 850V 110A SOT227B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2468 pcs Podatkovni list IXFN110N85X Preliminary
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 8mA
Vgs (Max) ±30V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SOT-227B Serija HiPerFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 55A, 10V Odmik moči (maks.) 1170W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 17000pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 425nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 850V
natančen opis N-Channel 850V 110A (Tc) 1170W (Tc) Chassis Mount SOT-227B Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 110A (Tc)