IXFN140N20P
IXFN140N20P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXFN140N20P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXFN140N20P
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 200V 115A SOT227B
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela IXFN140N20P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 200V 115A SOT227B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6601 pcs Podatkovni list IXFN140N20P
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 4mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SOT-227B Serija PolarHT™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 70A, 10V Odmik moči (maks.) 680W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 240nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V, 15V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V natančen opis N-Channel 200V 115A (Tc) 680W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 115A (Tc)