IXFP34N65X2
IXFP34N65X2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXFP34N65X2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXFP34N65X2
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 650V 34A TO-220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IXFP34N65X2 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 650V 34A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 31238 pcs Podatkovni list IXFx34N65X2
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija HiPerFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 105 mOhm @ 17A, 10V Odmik moči (maks.) 540W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
Druga imena IXFP34N65X2X
IXFP34N65X2X-ND
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3330pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 56nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 650V
natančen opis N-Channel 650V 34A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 34A (Tc)