IXFP4N100P
IXFP4N100P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXFP4N100P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXFP4N100P
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela IXFP4N100P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32925 pcs Podatkovni list IXF(A,P)4N100P
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija HiPerFET™, PolarP2™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 Ohm @ 2A, 10V Odmik moči (maks.) 150W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1456pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 26nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V natančen opis N-Channel 1000V 4A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)