IXFP4N100Q
IXFP4N100Q
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXFP4N100Q z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXFP4N100Q
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IXFP4N100Q Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 4A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27293 pcs Podatkovni list IXF(A,P)4N100Q
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1.5mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija HiPerFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 3 Ohm @ 2A, 10V Odmik moči (maks.) 150W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1050pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 39nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 4A (Tc) 150W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 4A (Tc)