IXTH16P20
IXTH16P20
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTH16P20 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTH16P20
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET P-CH 200V 16A TO-247
(v ameriških dolarjih)
30 pcs
Product parameter
številka dela IXTH16P20 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET P-CH 200V 16A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 22828 pcs Podatkovni list IXTH16P20
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 (IXTH) Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 500mA, 10V Odmik moči (maks.) 300W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 95nC @ 10V
Vrsta FET P-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V
natančen opis P-Channel 200V 16A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)