IXTH1N100
IXTH1N100
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTH1N100 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTH1N100
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-247
(v ameriških dolarjih)
30 pcs
Product parameter
številka dela IXTH1N100 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 1000V 1.5A TO-247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 21200 pcs Podatkovni list IXT(H,T)1N100
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 25µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 (IXTH) Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 11 Ohm @ 1A, 10V Odmik moči (maks.) 60W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 480pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 23nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 1000V
natančen opis N-Channel 1000V 1.5A (Tc) 60W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH) Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 1.5A (Tc)