IXTH20N60
IXTH20N60
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTH20N60 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTH20N60
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 600V 20A TO-247AD
(v ameriških dolarjih)
30 pcs
Product parameter
številka dela IXTH20N60 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 600V 20A TO-247AD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7949 pcs Podatkovni list IXT(H,M)20N60
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 (IXTH) Serija MegaMOS™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 350 mOhm @ 10A, 10V Odmik moči (maks.) 300W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 4500pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 170nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 600V natančen opis N-Channel 600V 20A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)