IXTP50N20P
IXTP50N20P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTP50N20P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTP50N20P
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 200V 50A TO-220
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela IXTP50N20P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 200V 50A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27889 pcs Podatkovni list IXT(A,P,Q)50N20P
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija PolarHT™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 60 mOhm @ 50A, 10V Odmik moči (maks.) 360W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2720pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 70nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 200V natančen opis N-Channel 200V 50A (Tc) 360W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)