IXTP55N075T
IXTP55N075T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTP55N075T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTP55N075T
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 55A TO-220
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IXTP55N075T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 55A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4920 pcs Podatkovni list IXT(P,Y)55N075T
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 25µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija TrenchMV™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 27.5A, 10V Odmik moči (maks.) 130W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 1400pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 33nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 55A (Tc) 130W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 55A (Tc)