Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 335RSS050M
335RSS050M
335RSS050M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 335RSS050M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 335RSS050M
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V THRU HOLE
(v ameriških dolarjih)
72000 pcs
Product parameter
številka dela 335RSS050M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1534026 pcs Podatkovni list RSS Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 50V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija RSS
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 25mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 35mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 50.238 Ohm @ 120Hz natančen opis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 50.238 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose